فروشگاه Balevi (بال اوی) در بهار سال ۱۳۹۶ کار خود را آغاز نمود. “بال اوی” یک واژه ترکی است که در زبان فارسی معنی آن خانه عسل می باشد. با توجه به سابقه دیرینه زنبورداری در استانهای آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، کردستان و اردبیل توسط اعضای موسس فروشگاه خانه عسل، تصمیم بر این گرفته شد که محیطی برای مشتریان و مصرف کنندگان گرامی ایجاد گردد تا بتوانند به محصولات کاملا طبیعی، درمانی و بهداشتی زنبور عسل در سراسر کشور دسترسی داشته باشند و با شناخت کافی محصول مورد نظر خود را انتخاب و سفارش دهند.

فروشگاه خانه عسل (بال اوی) با شعار خانه عسل؛ خانه سلامتی، تمام فراورده های کاملا طبیعی زنبور عسل از جمله عسل شهد و عسل با موم با خلوص بالای ۹۰ درصد، گرده گل معطر مناطق مختلف ایران، ژل رویال با کیفیت بالا و همچنین موم و بره موم را در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار می دهد.

همچنین با هدف گسترش شغل زنبورداری و پاسخگویی به علاقه هموطنان عزیز مبنی بر داشتن کندوی زنبور عسل، در فروشگاه خانه عسل امکان خرید کندوهای فالو هایو (Flow Hive) که نیاز به تخصص و ابزارآلات زنبورداری خاصی ندارد، گنجانده شده است.

تیم خانه عسل، از زنبورداران متعهد، متخصص و دارای سابقه قوی و طولانی تشکیل شده است تا بتوانیم در عین برند سازی بال اوی (Balevi) به عنوان معتبرترین مرکز عسل، پاسخگوی دغدغه های مصرف کنندگان عزیز نسبت به اصل بودن عسل های خریداری شده باشیم.

آدرس مرکزی:

آذربایجان شرقی، جاده تبریز – آذرشهر، شیخ حسن، شهرک گلسار (فاز ۱)، شش متری دوم سمت راست

کد پستی:

۵۳۶۱۱۴۳۱۶۳

شماره های تماس:

۰۹۳۸۰۳۷۹۱۱۹

۰۴۱-۳۴۳۰۸۷۳۶